آگهی جذب نیرو

آگهی جذب نیرو

چند سالته؟

شغلت چیه؟

اصلا شغلی داری؟

اگر جایی کار می کنی آیا از درآمدت راضی هستی؟

البته همین که این صفحه رو باز کردی یعنی دنبال شغلی یا یک درآمد اضافه که بتونه زندگی رو برات آسونتر کنه.

شاید هم فقط کنجکاوی باشه.

به هر حال من می خوام یه شغل خوب رو بهت پیشنهاد بدم و اون فروشندگی بیمه است.

حتما الان میگی از همین بازاریابا که تو خیابون ولو هستن و دربه در دنبال مشتری؟؟؟

صبر کن!

اول این صفحه رو مطالعه کن و بعد اگر خواستی برو ولی جدا بهت توصیه می کنم حتما این صفحه رو کامل مطالعه کنی. مطمئنم وقتی که می گذاری ارزشش رو داره:

قبل از هر چیز بهت بگم که خیلی شغل ها هست که هم می تونه اصولی انجام بشه و هم به صورت خیلی مبتذل و اشتباه. مثلا یک کتابفروش رو در نظر بگیر. اون هم میتونه یک مغازه خوب اجاره کنه و یک کتابفروشی جذاب داشته باشه و یا با یک خودروی سواری و یا ون و یا حتی اتوبوس یک کتابفروشی سیار داشته باشه و یا می تونه مثل این بازاریاب ها یک کوله پشتی بندازه رو دوشش و عرق ریزون به مردم التماس کنه که ازش کتاب بخرن.

حالا اگر تو با توجه به آخرین انتخاب، بخوای اصل شغل کتابفروشی رو نفی کنی، سخت در اشتباهی.

در مورد شغل فروشندگی بیمه هم همین اصل برقراره.

فروختن بیمه، روش های مختلفی داره و اون بازاریاب های سمج متاسفانه بدترین راه رو انتخاب کردن ولی آیا بودن اونها باید باعث بشه تا من از شغلم بدم بیاد؟

مسلما نه.

اتفاقا من فکر می کنم که در یکی از بهترین مشاغل دنیا عمرم رو گذروندم و مطمئنم اگر تو هم صحیح و اصولی وارد این شغل بشی به همین نتیجه می رسی.

اما اجازه بده تا اول در مورد شغل فروشندگی بیمه کمی برات توضیح بدم:

تو برای شروع، سه راه متفاوت رو می تونی انتخاب کنی.

  • بازاریابی بیمه

این روش در خیلی از شرکت های بیمه نهادینه شده و حالت رسمی به خودش گرفته ولی من اون رو تایید نمی کنم. اگر تو بخوای به عنوان بازاریاب در یک شرکت بیمه کار کنی باید تحت نظر یک مدیر فروش باشی و البته هر تعداد بیمه که توسط تو فروخته بشه به نام مدیر فروشت خواهد بود و برای تو سابقه ای نخواهد بود و بعد از فروختن تعداد معینی که در آن شرکت مشخص شده با صلاحدید مدیر فروش به تو کد خواهند داد و از آن به بعد تو می تونی بیمه ها رو به نام خودت بزنی. البته مدیر فروش وظیفه داره که تو رو آموزش بده و ازت پشتیبانی کنه.

  • کد عمر

این روش محبوب من هست چون تو می تونی با گرفتن یک کد عمر از هر شرکتی وارد این صنعت بشی. البته در این روش تو فقط می تونی بیمه عمر و زندگی بفروشی ولی اگر در یک تیم حرفه ای باشی می تونی به درآمد بسیار مطلوب برسی. از محاسن این روش اینه که تو نیاز به افتتاح دفتر نداری و ساعت کاریت کاملا دست خودته و مخصوصا برای کسانی که شغل دیگه ای دارن یک گزینه فوق العادس. البته بگم که اگر خوب آموزش ببینی و بتونی درست و با برنامه کار کنی شاید دیگه به شغل دیگه ای نیاز نداشته باشی و همه اینها فقط و فقط به خودت بستگی داره و همین نکته یکی دیگه از محاسن این روشه.

  • کد جنرال

در این روش تو باید طبق نظر شرکت، دفتر کاری رو افتتاح کنی و مسلما برای شروع نیاز به سرمایه اولیه برای افتتاح دفتر و دکور و لوازم اداری و... هست. یک نماینده جنرال می تونه همه نوع بیمه نامه بفروشه و سبد محصولش کامل هست و این می تونه یک حسن خوب برای نماینده باشه.

با اطلاعاتی که تا اینجا بهت دادم، تو تا حدی با این شغل آشنا شدی ولی شاید تو هم مثل خیلی ها با واژه بازاریابی مشکل داری.

در اینجا باید بهت بگم بازاریابی و فروش یک بخش مهم و حیاتی در همه مشاغل دنیاست. اگر تا حالا برای مصاحبه شغلی به کارگاه یا شرکتی رفته باشی در حقیقت تو در حال بازاریابی بودی و محصولت خودت بودی.

همین متنی که در حال خواندن آن هستی هم یک متن بازاریابیست و من دارم یک شغل را به فروش می رسونم. حتی یک نماینده مجلس هم در دوران انتخابات در حال بازاریابی خودش هست، پس این ذهنیت اشتباه رو پیش خودت حل کن و این رو بدون که موفق ترین آدم های جامعه کسانی هستن که علم بازاریابی رو بلدن و علم فروش پولسازترین شغل دنیاست.

اما چطور باید شروع کنی؟

اجازه بده جواب سوالت رو تلفنی بهت بگم.

اگر دوست داری اطلاعات بیشتری داشته باشی و سوال هایی داری که باید جواب بدم، از طریق لینک واتس اپ پایین همین صفحه برام جمله "من متقاضی شغل فروش هستم" رو بفرست تا باهات تماس بگیرم و شاید این شروع یک همکاری پر از برکت و موفقیت باشه.

و حرف آخر یک خبر خوب:

تمام خدمات این سایت برای کسانی که عضو تیم فروش 2034 باشن رایگانه و تو بعد از گرفتن کد می تونی به صورت کاملا رایگان از خدمات آموزشی، کوچینگ و... استفاده کنی.

از هر کجای ایران که هستی می تونی با ما هم قدم بشی.

" با موفق ها همراه شو و تو هم موفق خواهی بود " (ناپلئون هیل)

 

#کاریابی #آموزش_رایگان #آموزش_فروش #فروش_بیمه #آموزش_فروش_بیمه #بیمه_عمر_و_زندگی #بیمه_عمر_و_سرمایه_گذاری #شغل_یابیاشتراک در ایتا اشتراک در آی گپ اشتراک در سروش اشتراک در بله اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !