درباره ما

درباره ما

سالهاست در کار فروشم و قصد دارم تجربه های این سالها را با تو به اشتراک بگذارم.

اگر تازه وارد بازار کار شدی شاید هنوز متوجه نشدی که پایه و اساس هر شغلی و حتی شاید باید جامع تر بگویم تمام زندگی، "فروش" است و تو اگر فروش را بیاموزی در تمام زندگی و شغل خود موفقی.

یک فروشنده موفق در ارتباط با خانواده و خویشان و دوستان تواناتر است. یک فروشنده موفق در شغل خود پیروز است. یک فروشنده موفق در خرید کردن هم حرفه ایست.

تو اگر "فروش" را یاد بگیری می توانی امیدوار باشی که فردای تو فردای زیباییست چون توانسته ای افکار و ایده ها و خواسته هایت را طوری به اطرافیانت عرضه کنی که مورد قبول همه باشد و در یک کلام "فروش" به نوعی همان هنر زندگی کردن است.

اما ما چه می کنیم و چرا همراهی با ما را به تو پیشنهاد می دهم؟

باید اعتراف کنم که برای رسیدنم به این نقطه که هستم، اشتباهات زیادی مرتکب شدم و سال های باارزشی را هدر دادم.

شاید تو هم این جمله را شنیده باشی که بزرگی گفته: "من در گذشته خطاهای بزرگی کرده ام؛ اما اگر آن خطاها را انجام نداده بودم امروز در این جایگاه نبودم."؛ من قصد نفی این جمله را ندارم اما با ایمان کامل می گویم که می توان با کمترین خطا و اشتباه و هدر دادن زمان هم به موفقیت رسید.

راهبر یا مربی یا کوچینگ یا هر چه که نامش را بگذاریم کسانی هستند که تمام راهی که تو قرار است بروی رفته اند. سختی کشیده اند، اشتباه کرده اند، شکست خورده اند و حتی گاهی ناامید شده اند اما ادامه داده اند و امروز در جایگاه یک فرد موفق ایستاده اند و انتخاب کرده اند که به جای بازنشستگی یا حتی ادامه دادن راه شخصی، به کمک کسانی بیایند که یا تصمیم به شروع گرفته اند و یا شروع کرده اند و به سختی افتاده اند.

سایت bimeh2034.ir یک راه ارتباطی سریع بین ماست و تو می توانی از طریق این سایت با من و روش های آموزشی ام آشنا شوی و تصمیم بگیری و همراه من و همکاران عزیزم شوی و از شغلی که داری و مشاهده رشد و موفقیت هایت لذت ببری.

هدف اصلی من از ایجاد این سایت، جذب و کمک به افرادیست که برای خود و وقتشان ارزش قائل هستند و اهداف بزرگ را می شناسند و آرزوهای باارزش دارند.

ما قصد داریم در صنعت عظیم بیمه، ستارگانی باشیم که تغییر ایجاد می کنند و باعث افتخار شغل مقدس فروشندگی بیمه می شوند، تا آنجا که با موفقیت هایمان و رفتار و شخصیتمان، این شغل را در کشور عزیزمان ترند کنیم.

منتظر حضورت در کنارمان هستم.

با هم موفقیم...

 

علیرضا صادقی

 

#کاریابی #آموزش_رایگان #آموزش_فروش #فروش_بیمه #آموزش_فروش_بیمه #بیمه_عمر_و_زندگی #بیمه_عمر_و_سرمایه_گذاری #شغل_یابی #بازنشستگی #مستمری_مادام_العمر #پوشش_بیمه #از_کار_افتادگی #کوچینگ #مشاوره_رایگاناشتراک در ایتا اشتراک در آی گپ اشتراک در سروش اشتراک در بله اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !