طراحی استند تبلیغاتی

طراحی استند تبلیغاتی

آیا از معجزه استند با خبرید؟

یکی از المان های مهم تبلیغات در محل کار شما "استند" ها هستند. اگر شما در دفتر کار خود، بسته به ابعاد آن از یک یا چند استند با طراحی خاص و ویژه و البته هدفمند استفاده نمایید خواهید دید که در سوق دادن مشتری به یک محصول خاص معجزه می کند.

اصولا هدف بیشتر مراجعه کنندگان به دفاتر بیمه، برای خرید و یا تمدید بیمه های خودرو می باشد و زمانی که مشتری منتظر صدور بیمه نامه خود است، یک زمان طلایی برای معرفی محصولات دیگر همچون بیمه های آتش سوزی، مسئولیت، بیمه های اشخاص و ... خواهد بود.

اما چگونه باید این محصولات را به مشتری معرفی کرد؟

اگر بخواهید برایشان توضیح دهید در حقیقت به وقت مشتری بی احترامی کرده اید و مشتری که در اغلب اوقات عجله هم دارد از این دفع وقت راضی نخواهد بود و در بهترین حالت، سکوت می کند اما به صحبت های شما توجهی نخواهد کرد.

پس چه باید کرد؟

در اینجا نقش معجزه آسای استندها مشخص می شود. شما به کار خود مشغول باشید و معرفی محصولات هدف خود را به استندها بسپارید.

استند بهتر است یا پوستر؟

پوسترهایی که اغلب رایگان از شرکت های خود دریافت می کنید و بر دیوار دفتر خود می چسبانید خیلی کم توجه مشتری را به خود جلب می نماید اما استندها اینگونه نیستند. در حقیقت در ذهن مخاطب، استندها حاوی پیام های خاص، تخفیف ها و امکانات ویژه هستند و بیشترین جلب توجه را به خود اختصاص می دهند و هر چقدر طراحی استندها با محیط دفتر شما هماهنگ تر باشد این تاثیرگذاری بیشتر خواهد شد.

نقش مهم استندها را در افزایش فروش دست کم نگیرید.

اما خبر خوب:

ما در این سایت با بهره گیری از تخصص مجرب ترین طراح ها و مشاوران تبلیغاتی این امکان را برای همکاران عزیزمان ایجاد کرده ایم تا استدهایی با طراحی های ویژه را برای شما مهیا کنیم و مطمئن هستیم که تاثیرگذاری طرح های ما، بر روی مشتری در بالاترین سطح ممکن است.

دفتر خود را با پیشرفته ترین امکانات تبلیغاتی ما مجهز کنید و از تغییرات مثبت لذت ببرید.

برای مشاوره رایگان می توانید از این صفحه اقدام نمایید.

 

 

Stand design 3 Stand design 2 Stand design 1

اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !