طراحی استند تبلیغاتی

طراحی استند تبلیغاتی

آیا از معجزه استند با خبرید؟

یکی از المان های مهم تبلیغات در محل کار شما "استند" ها هستند. اگر شما در دفتر کار خود، بسته به ابعاد آن از یک یا چند استند با طراحی خاص و ویژه و البته هدفمند استفاده نمایید خواهید دید که در سوق دادن مشتری به یک محصول خاص معجزه می کند.

اصولا هدف بیشتر مراجعه کنندگان به دفاتر بیمه برای خرید و یا تمدید بیمه های خودرو می باشد و زمانی که مشتری منتظر صدور بیمه نامه خود می باشد یک زمان طلایی برای معرفی محصولات دیگر همچون بیمه های آتش سوزی، مسئولیت، بیمه های اشخاص و ... می باشد.

اما چگونه باید این محصولات را به مشتری معرفی کرد؟

اگر بخواهید برایشان توضیح دهید در حقیقت به وقت مشتری بی احترامی کرده اید و مشتری که در اغلب اوقات عجله هم دارد از این دفع وقت راضی نخواهد بود و در بهترین حالت سکوت می کند اما به صحبت های شما توجهی نخواهد کرد.

پس چه باید کرد؟

در اینجا نقش معجزه آسای استندها مشخص می شود. شما به کار خود مشغول باشید و معرفی محصولات هدف خود را به استندها بسپارید.

استند بهتر است یا پوستر؟

پوسترهایی که اغلب رایگان از شرکت های خود دریافت می کنید و بر دیوار دفتر خود می چسبانید خیلی کم توجه مشتری را به خود جلب می نماید اما استندها اینگونه نیستند. در حقیقت در ذهن مخاطب، استندها حاوی پیام های خاص، تخفیف ها و امکانات ویژه هستند و بیشترین جلب توجه را به خود اختصاص می دهند و هر چقدر طراحی استندها با محیط دفتر شما هماهنگ تر باشد این تاثیرگذاری بیشتر خواهد شد.

نقش مهم استندها را در افزایش فروش دست کم نگیرید.

اما خبر خوب:

ما در این سایت با بهره گیری از تخصص مجرب ترین طراح ها و مشاوران تبلیغاتی این امکان را برای همکاران عزیزمان مهیا کرده ایم تا استدهایی با طراحی های ویژه را برای شما مهیا کنیم و مطمئن هستیم که تاثیرگذاری طرح های ما، بر روی مشتری در بالاترین سطح ممکن است.

دفتر خود را با پیشرفته ترین امکانات تبلیغاتی ما مجهز کنید و از تغییرات مثبت لذت ببرید.

برای مشاوره رایگان می توانید از این صفحه اقدام نمایید.

 

#کاریابی #آموزش_رایگان #آموزش_فروش #فروش_بیمه #آموزش_فروش_بیمه #بیمه_عمر_و_زندگی #بیمه_عمر_و_سرمایه_گذاری #شغل_یابی #بازنشستگی #مستمری_مادام_العمر #پوشش_بیمه #از_کار_افتادگی #کوچینگ #مشاوره_رایگان #تبلیغات #مشاوره_تبلیغاتی #تبلیغات_ویژه_صنعت_بیمه

Stand design 3 Stand design 2 Stand design 1

اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !