طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت شما، بخشی از خود شماست که وظیفه دارد شما را در ذهن مشتری تثبیت کند.

همه ما با کارت ویزیت آشنایی داریم. این تکه مقوای رنگی سال هاست که به یکی از مهمترین ابزار "بیزنس من" ها تبدیل شده است، هر چند در کشور ما تا حد زیادی نادیده گرفته می شود. اما چرا؟

یکی از دلایل می تواند این باشد که طراحان عزیز برای طراحی کارت ویزیت، خود را به زحمت نمی اندازند و به مشتری چند طرح از قبل آماده شده را نشان می دهند و با کمی تغییر جزئی آن را ارائه می دهند. البته من طراحان را آنچنان مقصر نمی دانم چون متاسفانه عمده مشتری ها برای طراحی هزینه نمی کنند و از این نکته غافل هستند که رنگ، شکل، طرح و حتی کلمات روی کارت ویزیت آنها، برای جذب مشتری بسیار موثر است.

یک نماینده بیمه پس از پایان هر مذاکره باید کارت ویزیت خود را ارائه دهد تا این ارتباط تازه شکل گرفته قطع نشود اما چرا در اکثر مواقع مشتری پس از رفتن نماینده کارت ویزیت او را دور می اندازد و یا در انبوه کارت ویزیت هایی که در کشو دارد می اندازد؟

چه عاملی باید ایجاد شود که مشتری به نگهداری کارت ویزیت رغبت نشان دهد؟

مطمئنا مهمترین عامل، خود نماینده، حرفه ای بودنش، نوع گفتار و شخصیتش در حین مذاکره است اما بی تردید عامل بعدی نوع طراحی و قالب بندی کارت ویزیتی است که ارائه داده است.

مرتبط بودن نوع و رنگ طراحی کارت ویزیت شما نمایانگر شخصیت شماست.

کارت ویزیت شما باید به گونه ای طراحی شود که پس از رفتن شما، مشتری را وادار کند تا زمانی را هر چند کوتاه به بررسی آن بپردازد.

اما خبر خوب:

یکی از خدمات ما در این سایت، مشاوره تخصصی تبلیغات ویژه صنعت بیمه می باشد. ما سعی داریم کمک کنیم تا شما همکاران عزیزم در صنعت بیمه با حداقل هزینه، بیشترین بازخورد تبلیغاتی را داشته باشید و به همین دلیل مهمترین ابزاری که برای اینکار لازم دارید را مهیا کرده ایم.

در همین راستا چند طراح حرفه ای با ما همکاری می کنند و شما می توانید با مشاوره های تخصصی ما و همچنین کمک این عزیزان کارت ویزیتی در شان شغلی خود داشته باشید.

برای مشاوره رایگان و سفارش طراحی کارت ویزیت شما می توانید از این صفحه اقدام نمایید.

 

#کاریابی #آموزش_رایگان #آموزش_فروش #فروش_بیمه #آموزش_فروش_بیمه #بیمه_عمر_و_زندگی #بیمه_عمر_و_سرمایه_گذاری #شغل_یابی #بازنشستگی #مستمری_مادام_العمر #پوشش_بیمه #از_کار_افتادگی #کوچینگ #مشاوره_رایگان #تبلیغات #مشاوره_تبلیغاتی #تبلیغات_ویژه_صنعت_بیمه

Business Card (4) Business Card (3) Business Card (2) Business Card (1)

 


اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !