مشاوره بیمه

مشاوره بیمه

دوست عزیزم سلام.

نمی دانم آیا تا به حال بیمه نامه ای خریده ای یا نه.

متاسفانه در کشور ما به جز بیمه خودرو (ثالث و بدنه)، بیشتر مردم با بیمه نامه های دیگر غریبه هستند و نکته مهمتر اینکه حتی عزیزانی که بیمه نامه هایی مثل بیمه های اشخاص (عمر و زندگی و تکمیلی درمان و حوادث و ...) را خریداری کرده اند نیز اطلاعات چندانی از بیمه نامه هایی که خریده اند ندارند.

چرا؟

بیست درصد تقصیر این بی اطلاعی به گردن خود خریداران بیمه است چون به خود زحمت خواندن بیمه نامه و اوراقی که به همراه بیمه نامه است را نمی دهند و شرایط مندرج در بیمه نامه ها برایشان بی اهمیت است.

البته اگر با دید خوشبینانه بخواهم بگویم، شاید این از اعتماد کامل خریداران به شرکت های بیمه ای باشد، که به هر حال صحیح نیست و شما باید هر قراردادی را قبل از امضا کامل بخوانید و با دید باز و اطلاعات کامل، آن را امضا کنید و این مساله در مورد بیمه نامه ها بسیار مهمتر است چون شاید مبلغی که پرداخت می کنید از نظر شما ناچیز باشد اما در زمان حادثه، عددها بسیار قابل توجه اند. مثلا در یک بیمه نامه شخص ثالث شما بین یک تا ده میلیون (بسته به نوع خودرو) حق بیمه می پردازید اما اگر خدای ناکرده شما یک تصادف منجر به فوت داشته باشید خسارت چند صد میلیونی دریافت خواهید کرد، پس قراردادهای بیمه را جدی بگیرید و با چشم بسته آنها را امضا نکنید چون ممکن است نماینده فروش، سهوا، بندی را که مدنظر شماست جزو قرارداد نیاورد و در زمان حادثه متضرر خواهید شد و این مساله در مورد بیمه اشخاص بسیار بسیار مهمتر است.

بنابراین به شما که قصد خرید بیمه نامه ای را دارید و یا حتی اگر بیمه نامه ای را خریداری کرده اید پیشنهاد می کنم به صفحه "بیمه شو" مراجعه کنید تا از مشاوره های رایگان ما در این زمینه بهره مند شوید.

لینک ورود به صفحه مشاوره رایگان خریداران بیمه: وارد شوید

 


اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !