سایت بیمه 2034 افتتاح شد

سایت بیمه 2034 افتتاح شد

بلاخره اتفاق افتاد و سایت bimeh2034.ir با رویکرد و اهدافی جدید رونمایی شد.

مدتها بود که این سایت رو در برنامه هام داشتم اما نمیشد که نمی شد. یک چیزی کم بود و یه جای کار می لنگید. ده ها بار هدفگذاری کردم و ایده ها رو نوشتم اما جور نمی شد.

یک سوال بزرگ اذیتم می کرد. برای چی می خوای این سایت رو ایجاد کنی و همه جواب هام ناقص بود. هر جوابی که می نوشتم راضیم نمی کرد.

نمی خواستم تکرار دیگران باشم. دنباله چرا اما تکرار نه و کم کم دچار یک وسواس فکری عمیق شدم و همین شد که تا امروز طول کشید و اما مهم این بود که این مشکل هم مثل همه مشکلات حل شد.

این سایت قراره یک جمع دوستانه بزرگ باشه. جمعی که با هم و در کنار هم قراره اتفاق ایجاد کنن، تغییرات بسازن، ایده های جدید داشته باشن و موفقیت آفرین بشن.

ما قراره با هم و برای هم باشیم. صنعت بیمه به یک تغییر بزرگ نیاز داره و ما باید بخشی از این تغییر باشیم.

نماینده فروش بیمه در همه کشورهای پیشرفته جزو ده شغل برتر جامعه است و در ایران عزیزمان هم باید باشه چون مقدار رشد بیمه در جامعه یکی از مولفه های پیشرفت اون کشوره و ایران ما حالا در راه قدرتمند شدنه.

خدمات ما در این سایت بسیار گسترده و به صورت حرفه ای ارائه میشه. ما قراره کمک کنیم تا تو که این شغل رو انتخاب کردی بهترین باشی. پس سعی کردیم با آموزش های مرحله ای، قدم به قدم در کنارت باشیم و هر ابزاری که برای ارتقای خودت و شغلت نیاز داری رو با بالاترین کیفیت برات مهیا کردیم.

من این مژده رو به همه کسانی که تصمیم دارن وارد صنعت بیمه بشن و حتی همکاران جانم که در این صنعت مشغول به کار هستن میدم که در این سایت می تونید آموزش های لازم رو با کامل ترین پکیج و همچنین مشاوره های شغلی کاملا تخصصی رو تجربه کنید.

البته که در این سایت خریدارهای عزیز بیمه رو هم فراموش نکردیم و مشاوره های تخصصی و خوبی رو براشون آماده کردیم تا بتونن با آگاهی کامل بهترین خرید رو داشته باشن.

و اما حرف آخر:

بی انصافیه که در اولین پست سایت از دوست، برادر و همراه عزیزم جناب دکتر محسن کاظمی مدیریت سایت "آسان همایش" تشکر و قدردانی نکنم که مطمئنا اگر الطاف ایشون نبود شاید این سایت ایجاد نمیشد و یا با تاخیر زیادی اتفاق می افتاد ولی از آنجایی که ایمان دارم کارهای مفید برای مردم، شامل مهربانی پروردگارم خواهد شد لذا همراهی این دوست به من عطا شد و با کمک و تخصص این عزیز توانستم سایت رو با بالاترین استاندارد و کاملا بروز ایجاد و تقدیم شما عزیزان کنم و امیدوارم با همراهی شما عزیزان همکار، قدمی مفید برای کشور اهوراییمان برداریم.

ارادتمند شما عزیزان

علیرضا صادقی

 

#کاریابی #آموزش_رایگان #آموزش_فروش #فروش_بیمه #آموزش_فروش_بیمه #بیمه_عمر_و_زندگی #بیمه_عمر_و_سرمایه_گذاری #شغل_یابی #بازنشستگی #مستمری_مادام_العمر #پوشش_بیمه #از_کار_افتادگی #کوچینگ #مشاوره_رایگان #تبلیغات #مشاوره_تبلیغاتی #تبلیغات_ویژه_صنعت_بیمه


اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !