آموزش فروش - قدم اول

آموزش فروش - قدم اول

آموزش، یکی از مهمترین عوامل موفقیت کسانیست که امروز به وضعیت آنها غبطه می خوریم. البته به نظر من این جمله را باید به این صورت تصحیح کنیم:

آموزش صحیح و مداوم مهمترین عامل موفقیت کسانیست که امروز به وضعیت آنها غبطه می خوریم.

این درست تر است.

اگر زندگی قهرمان های ورزشی، بازیگران تراز اول سینما و یا حتی کارآفرین های برتر را مرور کنید به اشخاصی برمی خورید که از آنها به عنوان مربی یاد می شود.

اما این مربی ها چه کسانی هستند و در زندگی این اشخاص موفق چه نقشی دارند؟

ناپلئون هیل نویسنده معتبرترین کتاب های انگیزشی جهان که مرجع تمامی سخنران های انگیزشی امروز است، برای اولین بار این مساله را افشا کرد و پس از آن شاهد رشد رشته ای با عنوان "کوچینگ" یا راهبری در کسب و کار بودیم.

البته باید یادآوری کنم که در این حرفه هم مثل تمامی حرفه ها، اشخاصی نابلد و غیرمتخصص وارد شدند و از اعتماد اشخاص سواستفاده کردند که در این نوشتار جای بحث در این مورد نیست.

من، علیرضا صادقی که در حال حاضر با عنوان شغلی "راهبر مستقل" در شرکت بیمه تجارت نو مشغول به خدمت هستم، با سابقه حدود 21 سال در امر تبلیغات و فروش، چند سالیست در حال آموزش فروش به صورت دوره ای در شرکت های مختلفی از جمله شرکت بیمه تجارت نو، بیمه کارآفرین، سامان و پارسیان هستم.

جمع بندی 21 سال تجربه کاری و همچنین بیش از 10 سال آموزش، من را به این نتیجه رسانده که بهترین روش آموزش، آموزش خصوصی یا انفرادیست؛ چرا که مبحث فروش یک مبحث بسیار پیچیده بوده و طراحی این مباحث باید بر اساس شخصیت هر فرد متفاوت باشد و اگر بخواهم نیروهای تراز اول و ممتاز در این امر را تربیت کنم باید با محدود کردن نیروهای تحت آموزش، کیفیت کار را به بالاترین سطح برسانم.

این سایت بر اساس این استراتژی طراحی شده و هدف من جذب و آموزش نیروهای مستعد و تبدیل آنها به نیروهای ممتاز در صنعت بیمه می باشد.

و اما دوره "آموزش فروش – قدم اول"

این دوره برای کدام گروه از کاربران طراحی شده؟

  • اگر قصد ورود به صنعت بیمه را دارید و یا به تازگی کد نمایندگی (جنرال – ببیمه عمر) گرفته اید و یا کمتر از 5 سال است که مشغول به کار در این رشته هستید و از عملکرد خود راضی نیستید، می توانید در این دوره شرکت نمایید.

سرفصل های این دوره:

  • آشنایی با شغل نمایندگی فروش
  • زبان بدن
  • لحن و کلام
  • برند سازی شخصی
  • روانشناسی فروش
  • آموزش تبلیغات محیطی
  • شناسایی بازار هدف (مقدماتی)
  • آموزش فروش (مقدماتی)

 

برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره آموزشی بسیار جذاب می توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا لینک ایتا که در پایین همین صفحه قرار دارد اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که در هر دوره تعداد محدودی جذب خواهند شد.

 

 


اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !