معرفی چند فیلم سینمایی

معرفی چند فیلم سینمایی

امروز می خواهم چند فیلم باارزش رو به شما معرفی کنم.

اگر پست های قبلی من را دیده باشید می دانید که نظر من در مورد فیلم های انگیزشی چیست. اگر پست مربوط به فیلم های انگیزشی را نخوانده اید شاید بهتر باشد قبل از خواندن این پست، آن را مطالعه کنید.

برای خواندن پست روی عنوان کلیک کنید. "چرا باید فیلم ببینیم."

یک سوال:

چرا باید فیلم دید؟

دیدن فیلم های مختلف، نمایشنامه و تاتر و البته خواندن کتاب های رمان یکی از ابزارهای مهم آموزش برای ماست که می تواند زبان بدن، دیالوگ گویی، چیدمان کلمات و ... را به ما بیاموزد.

البته باید اضافه کنم که در پست "چرا باید فیلم ببینیم" من منکر حال خوب و ایجاد انگیزه نشدم و حرف من این بود که نباید خود را به این روش ایجاد انگیزه عادت دهیم، بنابراین توصیه من این است که فیلم ببین و به رفتار، گفتگوها، اتفاق ها و داستان ها دقت کن و بیاموز.

هر فیلم سینمایی و یا هر کتاب رمان می تواند یک یا چند شخصیت را که نماینده بخشی از جامعه مخاطب ماست، به ما بشناساند.

اما معرفی فیلم ها:

 • فارست گامپ (Forrest Gump)

فارست گامپ یک فیلم آمریکایی در ژانر کمدی-درام است که در سال 1994 تولید شده. در این فیلم شما با شخصیتی آشنا می شوید که به صورت مادرزاد دچار اختلالات ذهنی و جسمیست اما او نمی خواهد این مشکلات سد راه اهدافش شود.

 • ویل هانتینگ نابغه (Good Will Hunting)

این فیلم محصول سال 1997 آمریکاست. در این فیلم ما زندگی یک نابغه کشف نشده را می بینیم که سرایدار دانشگاه است. وی با کمک دوست روانشناسش سعی دارد تا به آنچه حق خود می داند برسد.

 • بازی تقلید (The Imitation Game)

این فیلم که در سال 2014 در ژانر درام-هیجان انگیز اکران شد نمایشی از بعد دیگر جنگ جهانی دوم است. این فیلم داستان شخصی را روایت می کند که قصد دارد تا سیستم کدینگ ارتش آلمان نازی را کشف کند.

 • دوازده سال بردگی (12 Years A Slave)

12 سال بردگی فیلمی در ژانر درام-تاریخیست و تولید سال 2013 می باشد. داستان این فیلم در مورد یک سیاه پوست آزاد است که به دلیل اتفاق هایی به بردگی کشیده می شود اما چون طعم آزادی را می داند، بردگی نمی تواند او را زنجیر کند.

 • هفت کفاره (Seven Pounds)

فیلم هفت کفاره محصول سال 2008 آمریکاست. این فیلم روایت شخصیست که ناخواسته باعث مرگ هفت انسان می شود و تصمیم می گیرد تا خودکشی کند و هفت عضو بدن خود را به هفت انسان دیگر ببخشد ولی برای این کار تصمیم متفاوتی می گیرد.

 • دست نیافتنی ها (The Intouchables)

یک فیلم خوش ساخت و سرگرم کننده که در سال 2011 اکران شد. موضوع این فیلم علیرغم تکراری بودن آنقدر زیبا پرداخته شده که شما با لذت آن را خواهید دید.

 • بنیان گذار (The Founder)

همه ما دوست داریم تا در مورد شرکت های بزرگ دنیا بیشتر بدانیم. فیلم بنیان گذار، محصول سال 2016، شما را با داستان زندگی "ری کراک" بنیان گذار فست فود زنجیره ای مک دونالد آشنا می کند.

 • سکسکه (Hichki)

خیلی از طرفداران سینما بالیوود را زیاد جدی نمی گیرند ولی در این سینما یعنی سینمای هند نیز فیلم های باارزشی تولید شده که متاسفانه زیاد معروف نیستند. فیلم سکسکه، محصول سال 2018 از جمله این فیلم هاست که در ژانر کمدی-درام ساخته شده است. داستان فیلم در مورد معلمیست که دچار سکسکه مداوم شده و سعی دارد تا این مشکل را حل کند.

 • 127 ساعت (127 Hours)

کوهنوردی به دلیل خطرات زیادی که دارد دست مایه فیلم های سینمایی و مستند زیادی بوده و فیلم 127 ساعت یکی از این فیلم های شاخص است که نفس را در سینه شما حبس خواهد کرد. این فیلم خوش ساخت محصول مشترک انگلستان و آمریکاست که در سال 2010 اکران شد.

 • شکست ناپذیر (Unbroken)

این فیلم محصول سال 2014 آمریکاست. داستان این فیلم در مورد یک قهرمان المپیک است که در جنگ جهانی دوم شرکت می کند و دچار اتفاق های زیادی می شود و حالا زمانیست که باید وارد یک مبارزه واقعی شود.

 • سرآشپز (Chef)

یک فیلم خوش ساخت آمریکایی که در سال 2014 اکران شد. این یلم در مورد مردیست که عاشق آشپزیست و هیچ اتفاقی نمی تواند او را متوقف کند.

 • مرد سیندرلایی (Cinderella Man)

یک فیلم در ژانر زندگینامه که بر اساس زندگی "جیمز جی برادک" بوکسور مشهور آمریکایی ساخته شده. این فیلم یکی از زیباترین و آموزنده ترین فیلم هاییست که به ظاهر با محوریت ورزش بوکس ساخته شده اما در باطن به زیباترین جنبه های انسانی می پردازد.

 • لیست آرزوها (The Bucket List)

فیلمی جذاب با هنرمندی دو اسطوره سینما "مورگان فریمن" و "جک نیکلسون" که به آخرین تصمیم انسانی که با مرگ فاصله ای ندارد، می پردازد.

 • مناظره کنندگان بزرگ (The Great Debaters)

فیلمی بسیار دیدنی که در آن می توان به قدرت کلام پی برد. در این فیلم گروهی سیاه پوست می خواهند با تبعیض نژادی مبارزه کنند و بهترین راه را سخنرانی در مجامع و دانشگاه ها می دانند. آخرین سکانس این فیلم شما را مبهوت خواهد کرد.

 

#کاریابی #آموزش_رایگان #آموزش_فروش #فروش_بیمه #آموزش_فروش_بیمه #بیمه_عمر_و_زندگی #بیمه_عمر_و_سرمایه_گذاری #شغل_یابی #بازنشستگی #مستمری_مادام_العمر #پوشش_بیمه #از_کار_افتادگی #کوچینگ #مشاوره_رایگان #تبلیغات #مشاوره_تبلیغاتی #تبلیغات_ویژه_صنعت_بیمه

The Founder The Intouchables Seven Pounds 12 Years A Slave The Imitation Game Good Will Hunting Forrest Gump
The Great Debaters The Bucket List Cinderella Man Chef Unbroken 127 Hours Hichki

اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !