شعارهای تبلیغاتی - ویژه صنعت بیمه

شعارهای تبلیغاتی - ویژه صنعت بیمه

تبلیغات یک حرفه زیباست، تلفیقی از انواع هنرها و علوم اجتماعی و روانشناسیست که در کنار هم تبدیل به یک تخصص بسیار جذاب و کارآمد شده است.

در حقیقت تبلیغات یک ابزار بسیار مهم و حیاتیست که در کنار هر شغلی می تواند باعث رشد و اعتلای آن شود.

یک نماینده بیمه نیز از این قاعده مستثنی نیست و باید حتما از این ابزار استفاده کند تا بتواند در میان همکارانش، او نیز به سهم خود در بازار دست یابد.

اما چرا بیشتر همکاران، عطای تبلیغات را به لقایش بخشیده اند و به یک تابلو و یک کارت ویزیت و چند جلد بیمه نامه اکتفا می کنند؟

یکی از مهمترین دلایل، آشنا نبودن این عزیزان با واژه "تبلیغات" است، البته مطمئنم که خیلی از شما، بالا بودن هزینه های تبلیغاتی را مهمترین دلیل می دانید اما در جواب، باید بگویم که اگر با این تخصص آشنا باشید متوجه خواهید شد که اکثر آیتم های تبلیغاتی پرهزینه، اصلا تبلیغات نیست و بیشتر یک هدیه می باشد که در جذب مشتری، کمترین اثر را دارد.

من در اینجا قصد ندارم در مورد تبلیغات صحبت کنم و این چند خط را نیز به رسم داشتن یک مقدمه برای این کتاب نوشته ام، اما آنچه گفتنش را لازم می دانم این است که شاید زمان آن رسیده که نگاه خود را به مقوله تبلیغات عوض کنید و به این تخصص پرفایده از زاویه دیگری نگاه کنید.

تبلیغ فقط سررسید و خودکار و ماگ و ... نیست، گاهی یک کارت ویزیت با طراحی اصولی یا یک استند جذاب و یا چند تابلوی کوچک و حتی گاهی یک "شعار تبلیغاتی" خاص می تواند اثرگذاری شگفت انگیزی را در شغل شما داشته باشد.

این کتاب الکترونیکی رایگان مجموعه کاملی از بهترین و تخصصی ترین شعارهای تبلیغاتی مربوط به صنعت بیمه را که توسط متخصصین کمپین های تبلیغاتی معتبر بین المللی طراحی و ارائه شده را در خود جای داده است و شما می توانید بنا به نوع فعالیت خود و همچنین بر اساس سلیقه شخصی، از آنها در کارت ویزیت، تابلوی تبلیغاتی، بنر و غیره استفاده نمایید و باز هم یادآوری می کنم که داشتن یک "شعار خاص" می تواند نشان دهنده نوع تفکر شما بوده و حس بسیار خوشایندی را در مخاطبین شما ایجاد خواهد کرد.

برای همه همکاران عزیزم در صنعت بیمه آرزوی موفقیت دارم.

برای دانلود رایگان کتابچه الکترونیکی "شعارهای تبلیغاتی - ویژه صنعت بیمه" روی لینک زیر کلیک نمایید .

دانلود کتاب

دوستان توجه داشته باشید که برای دانلود باید در سایت عضو شده باشید .

 


اشتراک در ایتا اشتراک در واتساپ


پشتیبانی آنلاین از طریق ایتا

دوست عزیز؛ پاسخگوی سوالات شما از طریق ایتا هستم !


جهت ارسال پیام در ایتا اینجا کلیک نمائید !